Wodzirej

Oddaj się zabawie

wodzirej
animacje taneczne obrytka
animacje taneczne macarena
animacje taneczne belgijka
Poprzednia strzałka
Następna strzałka
Slider
Mistrz ceremonii weselnej

To osoba, która spina tego dnia wszystko w całość, aby Państwo Młodzi i ich goście zobaczyli cudowny efekt końcowy. Wam i gościom pozostawiamy tylko jedno „zmartwienie”- ból nóg po niepowtarzalnym weselu. Misternie stworzony scenariusz mistrz ceremonii wprowadza w życie i reaguje na wszystkie wydarzenia, które nie zostały zaplanowane, np. niespodzianki przygotowane przez gości. Dba również o to czego nie widać, koordynując wydawanie posiłków i pozostałe atrakcje, aby każdy element wesela miał swój należny czas, a uczestnicy wesela, wiedzieli dokładnie, co się aktualnie dzieje i co będzie później. Dzięki niemu Para Młoda może zająć się świętowaniem wraz z gośćmi, pozostawiając kwestie organizacyjne wesela doświadczonej i odpowiedzialnej osobie. Wodzirej jako najlepszy lider prowadzi i przewodzi. Także nie gwiazdorzy, a pozwala błyszczeć Parze Młodej i gościom. Lata doświadczenia i wypracowanego stylu sprawiają, że goście sami chętnie angażują się we wszystko, co dzieje się na parkiecie. Wodzirej to mistrz ceremonii, który dba o wesele oraz swoją osobą, klasą i ubiorem wynosi wesele na jeszcze wyższy poziom.

Animacje taneczne i zabawy

To, co doceniają uczestnicy prowadzonych przez nas wesel to zachęcanie do zabawy, a nie zmuszanie i wyciąganie gości. Wykorzystujemy do tego różne rekwizyty oraz interesujące i tajemnicze zapowiedzi. Zaintrygowani sami chętnie biorą udział w zabawach i konkursach. Organizowane przez nas zabawy są ciekawe i w dobrym stylu- w przeciwieństwie do tych ośmieszających, nudnych i z podtekstem erotycznych, których nikt nie lubi. Zaś wiele lat poświęconych na taniec sportowy daje nam nieograniczone możliwości prowadzenia różnych animacji tanecznych- zarówno w parach jak i grupie. Sięgamy po standardy jak polonez, zorba, belgijka, obyrtka czy makarena, ale też sami tworzymy choreografie do znanych przebojów. Bo nic tak nie integruje ludzi jak wspólny taniec, z uśmiechem na twarzach.

To Wasze wesele

Niezliczona ilość zabaw, konkursów i animacji tanecznych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zaś z Parą Młodą ustalamy charakter wesela oraz poznajemy ich wizję tego dnia. Nie korzystamy z gotowych i sztywnych scenariuszy, bo każda para i wesele są inne. Dopasowujemy wszystkie elementy i tworzymy ramowy scenariusz, który wyznacza główne punkty i założenia, pozostawiając również miejsce na swobodną zabawę, inwencję gości i niezaplanowane wydarzenia, np. toasty i niespodzianki gości. Wodzirej zadba o to, aby wesele było poprowadzone z klasą, a wszyscy dobrze się bawili.