DJ

Muzyka, która porywa do tańca

dj na event
tańczący ludzie
sprzęt djski
Poprzednia strzałka
Następna strzałka
Slider
Muzyka nam w duszy gra

Muzyka i bycie DJ-em to nie tylko praca ale i pasja. Z muzyką związani jesteśmy w różny sposób- przez wiele lat tańczyliśmy, śpiewaliśmy czy muzyka była jednym z głównych zainteresowań od dzieciństwa. Prywatnie słuchamy różnorakiej muzyki, w zależności od dnia czy nastroju. Wesela to też nie jedyne imprezy, które obsługujemy- imprezy klubowe, retro party, imprezy firmowe, tematyczne oraz latino dają nam szeroki przegląd muzyki i tego, co porywa ludzi do tańca. A na tańcu „trochę” się znamy, dlatego wyznacznikiem dobrej muzyki na imprezę jest dla nas to, że jest przede wszystkim taneczna oraz profesjonalnie wykonana. Wybór odpowiedniej muzyki podczas wesela to najważniejsza umiejętność dobrego DJ-a. Ważne jest też umiejętne budowanie atmosfery na parkiecie dzięki zmianom klimatów muzycznych i tempa zabawy. Pozwala to na dobrą zabawę przez wiele godzin oraz zaspokojenie gustów gości.

Muzyczna podróż łącząca pokolenia

Podczas wesela możecie usłyszeć największe przeboje z prawie wszystkich gatunków muzycznych i krajów. Zabieramy Was i gości w muzyczną podróż w czasie i przestrzeni. Od rock’n’rolli i polskich przebojów tego okresu przez hity lat 70’ i 80’ aż po aktualne listy przebojów. Sięgamy po najbardziej znane piosenki, w ich oryginalnych wersjach- bo ludzie najlepiej bawią się przy tym, co dobrze znają. Mamy również tę przewagę nad zespołem, że repertuar jest prawie nieograniczony. Możemy również realizować życzenia muzyczne, które wpisują się w nurt muzyczny wybrany przez Parę Młodą. Mieszając style, epoki i tempo możemy budować napięcie oraz zaspokoić chęć szalonej zabawy czy tworzyć nastrojowe i romantyczne chwile, przywołując wspomnienia dzięki muzyce.

Muzyka na żywo

Kochasz brzmienie żywych instrumentów bądź piosenki śpiewane na żywo, np. z interakcją gości? Jest na to proste rozwiązanie w postaci live act-u, czyli występu instrumentalisty bądź wokalisty. Dzięki temu na swoim weselu możecie usłyszeć skrzypce, saksofon, perkusję czy śpiew wykonywany na żywo. Współpracujemy z muzykami pracującymi na wielkich scenach oraz tymi studyjnymi, których często nie widać, ale których słyszycie na Waszych ulubionych płytach. Muzycy bądź wokaliści mogą nadać ulubionym piosenkom głębszy i pełniejszy wymiar oraz podniosą prestiż wesela.